077-996-9422

מלאו את הטופס ונשמח להיפגש

קידום במנועי חיפוש

קידום אתרים - האם רק גוגל?
רשת האינטרנט היא בראש ובראשונה מעצמה של אינפורמציה. בכל תחום שרק תבחרו, תוכלו לקבל דרך מנועי החיפוש ברשת, כמות עצומה של מידע בכל תחום ובכל נושא, רק תחפשו נכון. מיליוני גולשים מסביב לעולם מבצעים מדי יום אינספור פעולות חיפוש ברשת האינטרנט, תוצאות החיפוש מתורגמים באופן מיידי לחשיפה נרחבת לאלפי אתרים המציעים סוגים שונים של שירותים או מוצרים בקטגוריית החיפוש שבוצע.
שיטת קידום במנועי חיפוש לצרכי מסחר, הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות, ויותר ויותר בעלי אתרים מודעים לכוח המיידי שיש לדירוגים המשופרים בתוצאות החיפוש. כל מנוע חיפוש מבוסס על יכולת הצגת עמודי אינטרנט בפני הגולש שביצע את החיפוש, מנועי החיפוש הגדול והמוביל ביותר הוא כמובן "גוגל", הממוקם בראש פסגת החיפוש ברשת, עם תנועה של למעלה מ-90% מכלל הגולשים ברשת מדי יום.
קידום במנועי חיפוש של "גוגל" נחשבים לנפוצים ביותר בתחום הקידום במנועי החיפוש. בלא מעט מקרים, קידום במנועי חיפוש "גוגל" בלבד, יעניקו לאתר שלכם את התוצאות הרצויות: תנועה גדולה ומאסיבית של גולשים
האם "גוגל" מספיק ?
מנוע החיפוש של גוגל נחשב למנוע החיפוש האפקטיבי ביותר בעיני כלל הגולשים ברשת, בנוסף להיותו המנוע המוביל והפופולארי ביותר, מערכות המחשוב של גוגל דואגים לעדרכן מעת לעת את אופן דירוג האתרים על פי פרמטרים מקצועיים שונים ומדדי דירוג. פעולות אלו מעניקות ל"גוגל" את הצד המקצועי והרלוונטי בכל עת, ובעקבות כך הוא נחשב למנוע החיפוש האמין ביותר ברשת.
כל חברת קידום אתרים, דואגת להשקיע את מרב המאמצים בפעולות קידום במנועי חיפוש של גוגל, אך מפעילה גם מערכי קידום במנועים נוספים.
פורטלים מובילים בישראל, מפעילים מנועי חיפוש עצמאיים. בפורטלים דוגמת: וואלה, Y NET, נענע 10 תוכלו למצוא מנועי חיפוש. למרות שרוב הגולשים מעדיפים לאתר ולחפש את מבוקשם באמצעות "גוגל", עדיין חשוב מאוד לבצע פעולות קידום במנועי חיפוש משניים שישלימו עבורכם את פעולות הקידום.
כמו כן, מומלץ לבצע פעולות קידום במנועי חיפוש (חלקן בתשלום וחלקן בחינם) באמצעות אינדקסים ופורטלים מקצועיים המפנים למנוע חיפוש פנימיים של אתרים בתחום ספציפי או כללי.