077-996-9422

מלאו את הטופס ונשמח להיפגש

שיווק ברשתות חברתיות

כיצד מתבצע שיווק ברשתות החברתיות
הרשתות החברתיות הן ללא ספק הטרנד הנוכחי של עולם האינטרנט. הרשתות החברתיות, ובראשן, הפייסבוק, מייצרות כיום את תנועת הגולשים הגדולה ביותר ברשת האינטרנט. רק בישראל רשומים למעלה מ- 3 מיליון מנויים בפייסבוק, כאשר קרוב ל-50% מהם מבצעים כניסות ופעולות יומיומיות באתר, עם כאלו נתונים, כולם רוצים להיות חלק מהטרנד הנוכחי.
שיווק ברשתות חברתיות
שיווק ברשתות חברתיות, היא ללא ספק שיטת שיווק חדשה, הטומנת בחובה יצירת פעולות מתוחכמות ויצירתיות כאחד. כלל השיטות לצרכי שיווק ברשתות חברתיות חייבות להתבצע בהתאמה מלאה לעידן השיתוף ברשת ובהתאמה מלאה לצרכי קהל היעד, כיצד עושים זאת נכון? התשובה בכתבה שלפניכם.
הקהל הוא המסר.
בעולם השיווק הישן (של טרום עידן האינטרנט), נהגו אנשי השיווק להגדיר את ענף הפרסום והשיווק בביטוי הבא: המדיה היא המסר. ביטוי זה בא להמחיש את אמצעי המדיה כמסר הפרסומי אותו אתה מעביר לקהל הצרכנים שלך, לדוגמא: אם פרסמת בעיתון מקומי-אתה ככל הנראה עסק קטן או בינוני ברמה האזורית, אם פרסמת בטלוויזיה- אתה ככל הנראה עסק חזק המוגדר בפי כל: מותג.
כיום, בעידן האינטרנט החדש, בו קהל הגולשים הם הקובעים את החוקים ברשת, שינה ביטוי זה את מטרתו וכיום הקהל הוא המסר, זאת אומרת שאת פעולות השיווק שלכם ברשתות החברתיות אתם צריכים לכוון ב"גובה העיניים" לאותו סוג קהל אליו אתם רוצים לפנות.
הרשתות החברתיות הן המדיה החדשה של מיליוני צרכנים מסביב לעולם. כל אחד מהמשתמשים ברשתות החברתיות ישמח לקהל המצלמה מחבר וירטואלי אודות מוצר או שירות חדש, אם אתם רוצים להמליץ להם על המוצר או השירות שלכם, כדאי שתעשו זאת ברמה החברית ולא בסגנון שיווק דורסני ואגרסיבי. שיווק ברשתות חברתיות חייב להתבצע בצורה "חברית" על מנת שיזכה לאהדה ואפקטיביות בקרב הגולשים.
כלי שיווק היוצרים מיתוג ברשת
שיווק ברשתות חברתיות יכול להתבצע במספר אפיקים הכוללים בין היתר:
פייסבוק –הרשת החברתית הגדולה והמובילה בתחום מעמידה לרשותכם מספר אפיקי פרסום ושיווק באמצעות: יצירת קמפיינים פרסומיים ברשת, פתיחת עמודי אוהדים ועוד.
שיווק ברשתות חברתיות באמצעות בלוגים ופורומים- אתרי נישה הם מיקום מצוין לבלוט ולהבליט בו את הצרכים השיווקים שלכם. ברחבי האינטרנט קיימות אינספור קהילות גולשים במגוון תחומי עניין. הצטרפו אל כמה שיותר קהילות העוסקות בתחום הספציפי שלכם וקדמו דרכם את האתר, המוצרים והשירותים שלכם.
שיווק ברשתות חברתיות נמצא כיום בשיאו, ולא מעט עסקים וחברות מבינים את הפוטנציאל האדיר הקיים בו. הצטרפו גם אתם אל עולם של שיתוף והפכו את המוצר שלכם לפופולארי ואהוד בקרב מיליוני הגולשים שמחכים לבשורה חדשה.