077-996-9422

מלאו את הטופס ונשמח להיפגש

פיתוח אתרים ב PHP

חברת נקסט סייט מספקת שירותי פיתוח אינטרנט מקצועיים ומהימנים. החברה מתמחה בפיתוח אתרי אינטרנט אינטראקטיביים הכוללים אפליקציות אינטרנט מתקדמות. לנקסט סייט יש את הידע והניסיון הנחוצים לפתח אתר אינטרנט מנצח שיהיה נכס משמעותי לעסק שלך.
פיתוח PHP MySQL
נקסט סייט מציעה מגוון רחב של אפשרויות פיתוח אינטרנט, ביניהם:
PHP - שפת תסריט (Script) לשימוש כללי, שפה שפותחה עבור עמודי אינטרנט דינאמיים. מעבר לשימוש הכללי, השימוש בשפה זו יעיל מאד לממשק פקודות (Command Line Interface). שפת PHP יכולה לעבור עיבוד ל-HTML, והיא משמשת לפיתוח אתרי אינטרנט אישיים לאפליקציות אינטרנט ופורטלי אינטרנט קהילתיים כגון בלוגים ופורומים לכדי אפליקציות מסחר מקוון (e-commerce).
נקסט סייט היא אחת מחברות עיצוב ופיתוח אינטרנט החלוצות בישראל ומציעה שירותי מיקור חוץ (outsourcing) עבור פיתוח אינטרנט מבוסס PHP בכל רחבי ישראל. נקסט סייט מציעה פיתוח אינטרנט מבוסס PHP הכולל תמיכה בסטנדרטים אינטרנטיים המתאימים לייצור ופריסה של אפליקציות אינטרנט עכשוויות. השירות PHP אותו אנו מציעים מאפשר גמישות מבחינת העלויות בהתאם למגבלות התקציביות השונות של העסק שלך. נקסט סייט משתמשת בשפת PHP במקביל ל MySQL, Linux ו-Apache כדי לספק פתרונות שונים, כולל:
פיתוח אתרים בPHP
אפליקציות מקוונות של מודעות דרושים
פורטלי נדל"ן
עגלות קנייה מקוונות ומסחר אלקטרוני
אפליקציות אינטרנט
גלריות תמונות
אפליקציות ללימוד מקוון (E-learning)
אתרים עסקיים

צוות מתכנתים ייעודי
נקסט סייט מספקת שירותי פיתוח אינטרנט מבוסס PHP מקצועיים, מתקדמים ואיכותיים. מחלקת ה-PHP שלנו כוללת צוות וותיק ומנוסה בתחום פיתוח אינטרנט מבוסס PHP. אנו מבטיחים שקיפות מלאה מול הלקוח ותמיכה מלאה בכל שלבי התהליך. צוות הפיתוח עובד בהתאם לדרישות הלקוח, מקפיד על עבודה במסגרת לוח הזמנים ומעניק את השירות הטוב ביותר.
צוות מתכנתים מותאם לפרויקט
בעולם התחרותי של האינטרנט, משתמשים דורשים חוויית משתמש מהירה ועשירה. כמפתחי אתרים אנו מודעים לכך ושמים לעצמנו למטרה לפתח אפליקציות אינטרנט מתקדמות ביותר. צוות המתכנתים של נקסט סייט הוא בעל מומחיות ב-PHP, .Net, Linux, AJAX ו-ASP. למפתחי ה PHP בנקסט סייט יש פורטפוליו עשיר בפיתוח אפליקציות אינטרנט למגוון פתרונות עסקיים כגון עגלות קנייה במסחר אלקטרוני עם מערכות ניהול תוכן, כלים ציבוריים, לוחות זמנים אינטרנטיים, תוכנות אינטגרציה Open Source, פתרונות CRM, ופורום המבוסס על PHP ו-MySQL.
הרווח שלך בבחירת נקסט סייט לפיתוח אפליקציות PHP / MySQL:
אתרי אינטרנט הפועלים על שילוב של Apache, PHP ו- MySQLהם הבחירה הטובה ביותר להעברת
תוכן אינטרנט דינאמי, המותאם לצרכי הגולשים. נקסט סייט מציעה שירותי תכנות PHP באיכות גבוהה ובהתאם לדרישת הלקוח לאתרים חדשים וקיימים.
נקסט סייט יכולה לשדרג את מידת החשיפה של החברה שלך על ידי התקנת מחסן נתונים (Data Warehouse) בעל ביצועים גבוהים ב-PHP ו-MySQL.
נקסט סייט מפתחת אפליקציות אינטרנט עשירות, מבוססות PHP שיאפשרו לך לספק ללקוחותיך חנות מקוונת עם חוויית קניות מותאמת אישית.
מפתחי ה-PHP של נקסט סייט מותחים את גבולות התכנות של PHP על מנת להציע פתרונות עשירים שהם מהירים, יציבים, גמישים וקלים לשימוש. לצוות המתכנתים יש את הכישורים הדרושים להתמודד עם כל בעיה הקשורה ל-PHP, בין אם מדובר בעדכונים מינוריים או באפליקציות עסקיות מורכבות ביותר.

דוגמאות לאפליקציות אינטרנט מבוססות PHP שנקסט סייט יכולה לפתח עבור לקוחותיה:
אפליקציות שירות לקוחות מבוסס PHP ו- MySQL
פיתוח אתר למסחר אלקטרוני מבוסס PHP ו- MySQL
פיתוח מבוסס PHP מותאם אישית לפי דרישה
מערכת ניהול מלאי המשתמשת בפיתוח אפליקציית PHP
כלי וובמסטר מותאמים אישית ופיתוח פקודות למערכת הפעלה (סקריפט)
מערכות ניהול תוכן (CMS) ידידותיות למנועי חיפוש, המבוססות על פיתוח אפליקציות PHP
JavaScript ו-XML (AJAX)) א-סינכרוניים המבוססים על פיתוח אפליקציות אינטרנט PHP
מודעות דרושים ומודעות מקוונות המפרסמות אתרים הפועלים על PHP ו- MySQL
עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט מבוסס PHP ו- MySQL
פיתוח תוכנה מבוססת PHP ללוחות/פורומי עבודה מותאמים אישית
עגלת קניות ידידותית למנועי חיפוש המשתמשת בפיתוח אפליקציה מבוססת PHP
פיתוח אפליקציה של לוחות הודעות מאובטחים באמצעות PHP ו- MySQL

בין אם אתה פועל כאדם יחיד המעניק שירות, או שאתה בעל עסק המוכר מוצרים, חברה או תאגיד, נקסט סייט יכולה לפתח עבורך אתר אינטרנט אטרקטיבי, עדכני ואיכותי שימשוך את קהל הגולשים. צור עימנו קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר המותאמת לדרישותיך.