077-996-9422

מלאו את הטופס ונשמח להיפגש

בניית אתרים תדמיתיים

עיצוב ותוכן - המפתחות לאתר תדמית מנצח
בניית אתר אינטרנט הינו הליך מקצועי הדורש תשומת לב מרבית למספר פעולות רב. תכנון בניית האתר חייב להתבצע תוך כדי שימת דגש לצרכי האתר, מטרותיו, אופי קהלי היעד שלו וכמובן הגדרה מוקדמת של אופי האתר.
ברשת האינטרנט תוכלו למצוא מספר רב של סוגי אתרים שונים, החל מאתרי מסחר מקוונים, דרך אתרים תדמיתיים ועד לאתרי פורטל גדולים ועוד. לכל סוג אתר, המאפיינים ונקודות החוזק שלו, בכל סוג של אתר תוכלו למצוא קווי דמיון מקבילים לאתרים אחרים מסוגו, כאשר ברוב המקרים, מה שמאפיין ומייחד את האתר הוא סגנון העיצוב שלו ורמת התכנים המוזנים לתוכו.
אתר תדמית –למה ולמי?
בניית אתרים תדמיתיים מיועדים לכל אחד ואחת מאיתנו המעוניין לחשוף בעיני הגולשים את מוצריו ושירותיו ברמה אינפורמטיבית ותדמיתית כאחד. אתרי תדמית הם האתרים הנפוצים ביותר ברשת ותהליך בניית אתרים תדמיתיים חייבת להתבצע תוך כדי אפיון וייחוד האתר ממתחריו השונים ברשת.
כיום, כמעט בכל תחום מסחרי, רעיוני, או שירותי, תוכלו למצוא תחרות רבה ברשת האינטרנט. כל תחום מיוצג על ידי מספר רב של אתרים תדמיתיים הנאבקים על השגת תשומת לב הגולש. תחרותיות זו מחייבת את מתכנני האתר לאפיין ולייחד את האתר שלהם בשני מישורים מרכזיים: עיצוב האתר ותוכן האתר.
עיצוב אתר תדמית
בניית אתרים תדמיתיים שמה דגש רב על עיצוב האתר כמאפיין מרכזי המייחד ומבדל את האתר. בטרם תחילת תהליך הבנייה, מומלץ לגלוש אל אתרי המתחרים, ללמוד על מאפייני העיצוב השונים הקיימים בהם, לתכנן בצורה מקצועית ומעניינת את עיצוב האתר שלכם ורק אז לצאת אל הדרך. עיצוב אתרים תדמיתיים חייבים להעניק חווית גלישה המתחילה מאתרים מעוצבים ומרשימים, דרך עיצוב תפריט ניווט שימושי ונוח לכל גולש ועד להוספת אלמנטים עיצוביים התורמים להעצמת התדמית. לא מומלץ להעמיס על האתר אלמנטים רבים משום שעומס יתר גורם לבלבול בעיניים וכתוצאה מכך אתם תאבדו גולשים רבים שמייד עםכניסתם לאתר שלכם יבצעו גם פעולת יציאה.
תוכן מקצועי לאתרי תדמית
בניית אתרים תדמיתיים חייבת להעניק תשומת לב אדירה לתחום התוכן השיווקי והמקצועי של האתר. רשת האינטרנט היא בראש ובראשונה מנגנון העברת מידע שיתופי בין האתרים השונים לקהל הגולשים. בעת בניית אתרים תדמיתיים הקפידו על תכנים שיווקים ומקצועיים המעניקים ערך מוסף לכל גולש, היו יצירתיים ופעלו למען תכנים מקוריים וייחודים שיעוררו עניין לכל גולש וגולש. זכרו, גולש הקורא את התכנים המופיעים באתר שלכם נותר זמן רב יותר מול עמודי האינטרנט שלכם